Garages in de regio Waals-Brabant
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (808)
Brussel (335)
Henegouwen (735)
Limburg (492)
Luik (619)
Luxemburg (237)
Namen (304)
Oost-Vlaanderen (938)
Vlaams-Brabant (573)
Waals-Brabant (208)
West-Vlaanderen (907)


 

Garages in de regio Waals-Brabant



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |


A Alfa-Romeo-Socaro sprl
Avenue Albert Ier 181
1332 Genval

T: 02 - 6536983
F: 02 - 6537878

E: socaro@skynet.be

A.A.Motors
Avenue des Combattants 73
1490 Court-Saint-Etienne

T: 010 - 616969

E: a.a.motors@hotmail.com

Annez Garage SPRL
Rue de la Station 17a
1410 Waterloo

T: 02 - 3540693
F: 02 - 3531914

E: info@garage-annez.be

Audi Bustin Motors
Avenue Zénobe Gramme 45
1300 Wavre

T: 010 - 238200
F: 010 - 238229

E: bustin.anne@bustin.audi.be

Automecar Genval SPRL
Route d'Ohain 21
1332 Genval

T: 02 - 6530596
F: 02 - 6561586

E: automecar.genval@skynet.be

Carrosserie Piret
Zoning Industriel 8825Z
1360 Perwez

T: 010 - 483800
F: 010 - 483801

E: piret@piret.be

Chapelle à l'Arbre SPRL
Rue de Piétrain 108
1370 Jodoigne

T: 010 - 813579
F: 010 - 815431

E: chapelle.larbre@skynet.be

Chrysler Jeep-Intercarr
Chaussée de Louvain 500a
1300 Wavre

T: 010 - 227689
F: 010 - 227950

E: intercarr@swing.be

Claessens Garage SPRL
Avenue Albert Ier 180
1332 Genval

T: 02 - 6539401
F: 02 - 6525009

E: gaetan.claessens@skynet.be

Comptoir Européen du Pneu Wavre
Avenue des Princes 53
1300 Wavre

T: 010 - 228303
F: 010 - 228494

E: wavre@comptoir-pneu.be

Daneels & Fils SPRL
Avenue Albert Ier 306
1332 Genval

T: 02 - 6538703
F: 02 - 6532396

E: daneelscars@skynet.be

Decelle Laurent
Rue Armand Guerlache 8
1367 Autre-Eglise

T: 081 - 583881
M: 0477 - 588609
F: 081 - 583881

E: decellelaurent@hotmail.com

Deconinck L & P
Chaussée de Namur 89
1495 Sart-Dames-Avelines

T: 071 - 877044
F: 071 - 875094

E: decononck.paul@swing.be

Delahaye Garage
Rue du Moulin à Eau 4
1320 Beauvechain

T: 010 - 866110
F: 010 - 866110

E: garagedelahaye@skynet.be

Delvaux
Ch De Wavre (Z.I.) 00
1360 Perwez

T: 081 - 655876
M: 0474 - 841728
F: 081 - 615728

E: garage@delvaux.vw.be

Fizaine SPRL
Chaussée de Bruxelles 226
1401 Baulers

T: 067 - 214027
F: 067 - 220265

E: fizaine@fizaine.be

Fraipont SPRL
Chaussée de Hannut 54
1370 Jodoigne

T: 010 - 812576
F: 010 - 810383

E: fraipont@skynet.be

Garage Bouchat SPRL
Rue Fosse au Sable 77
1420 Braine-l'Alleud

T: 02 - 3850876
F: 02 - 3870601

E: cbouchat@skynet.be

Garage D & G Motors SPRL
Grand'Route 52
1435 Corbais

T: 010 - 652256
M: 0476 - 919199
F: 010 - 652257

E: dgmotors@skynet.be

Garage Dellis Daniel
Chaussée de Bruxelles 46
1310 La Hulpe

T: 02 - 6540020
F: 02 - 6540951

E: dellis.lahulpe@peugeot.be

Garage du Longchamps
Chaussée de Namur 240
1300 Wavre

T: 010 - 450565
F: 010 - 456947

E: landrover.wavre@longchamps.be

Garage Fabry SPRL
Rue Du Pont Neuf 11a
1357 Hélécine

T: 019 - 515880
M: 0478 - 225250
F: 019 - 515881

E: garage.fabry@skynet.be

Garage G Francis SPRL
Chaussée de la Libération 17
1390 Grez-Doiceau

T: 010 - 844638
F: 010 - 844638

E: garagefrancis@belgacom.net

Garage Michiels SPRL
Avenue des Combattants 126
1340 Ottignies

T: 010 - 414048
F: 010 - 415876

E: garage.michiels_sprl@skynet.be

Garage Passion
Rue Jean-Baptiste Stouffs 53
1332 Genval

T: 02 - 6534515
F: 02 - 6534315

E: info@garagepassion.com

Garage Piret
Chaussée de Wavre 1
1360 Perwez

T: 081 - 657275

E: piret@piret.be

Garage Piret SA
Chaussée de Namur 260
1300 Wavre

T: 010 - 483800
F: 010 - 483801

E: piret@piret.be

Garage Swinne SA
Chaussée de Namur 32
1315 Piétrebais

T: 010 - 844088
F: 010 - 845583

E: garage.swinne@skynet.be

Gourdin Motor SA
Chaussée de Namur 239
1300 Wavre

T: 010 - 658814
F: 010 - 222370

E: michele.gourdin@gourdingroup.be

Groupe Renault Motors SA
Chaussée de Tubize 240
1440 Wauthier-Braine

T: 02 - 5240325
F: 02 - 5202128

E: info@jdservic.skoda.be

Hacherelle
Chaussée de Namur 91
1400 Nivelles

T: 067 - 212778

E: info@hacherelle.be

Hay S.T. SPRL
Chaussée de Bruxelles 418
1410 Waterloo

T: 02 - 3545384

E: midaswaterlo@skynet.be

Hermand SPRL
Avenue des Combattants 117
1340 Ottignies

T: 010 - 413432
F: 010 - 412452

E: info@hermand.vw.be

Ital Motors
Chaussée de Bruxelles 535
1410 Waterloo

T: 02 - 3891010
F: 02 - 3891010

E: waterloo@italmotors.be

Ital Motors
Chaussée de Louvain 510-514
1300 Wavre

T: 010 - 476868
F: 010 - 476886

E: waterloo@italmotors.be

La Clinique de l'Automobile
Rue Provinciale 330
1301 Bierges

T: 010 - 411555
M: 0475 - 765984

E: info@lacliniqueauto.be

Lalieux SA
Avenue des Combattants 255
1490 Court-Saint-Etienne

T: 010 - 612235
F: 010 - 614564

E: lalieux.courtstetienne.be@net.opel.com

Mercedes-Benz Waterloo SA
Chaussée de Bruxelles 481
1410 Waterloo

T: 02 - 3870960
F: 02 - 3871918

E: info@waterloo.mercedes-benz.be

Mercedes-Benz Wavre SA
Avenue Lavoisier 10
1300 Wavre

T: 010 - 222888
F: 010 - 241102

E: info@wavre.mercedes-benz.be

Mogatin
Chaussée de Bruxelles 124
1410 Waterloo

T: 02 - 3541192

E: autoajb@skynet.be

Nationale 7 SPRL
Route Provinciale 39
1480 Clabecq

T: 02 - 3900070
F: 02 - 3554084

E: bernard.canonne.tubize@dealer.renault.be

Nivelles Motors
Faubourg de Mons 68
1400 Nivelles

T: 067 - 213023
F: 067 - 217820

E: nivelles.motors.be@net.opel.com

Ollivier SA
Chaussée de Louvain 15
1410 Waterloo

T: 02 - 3870100
F: 02 - 3871050

E: ollivier.waterloo@peugeot.be

Pattyn & Fils SA
Rue Dernier Patard 7
1470 Baisy-Thy

T: 067 - 772871
F: 067 - 780773

E: info@pattyn.vw.be

Peugeot Belgie Luxemburg
Rue de l'Industrie 22
1400 Nivelles

T: 067 - 880211
F: 067 - 216919

E: info@peugeot.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?