Garages in de regio Namen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (808)
Brussel (335)
Henegouwen (735)
Limburg (492)
Luik (619)
Luxemburg (237)
Namen (304)
Oost-Vlaanderen (938)
Vlaams-Brabant (573)
Waals-Brabant (208)
West-Vlaanderen (907)


 

Garages in de regio Namen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |


Maggiano D
Avenue Roi Albert 198b
5300 Andenne

T: 085 - 841936
F: 085 - 841936

E: crc-acbelux@citroen.com
W: http://www.citroen.be/

Garage Europe
Tienne de l'Europe 6
5500 Dinant

T: 082 - 222203
F: 082 - 226637

W: http://www.renault.be/

Hennaux Garage SA
Rue Ferme de la Vallée 7
5150 Floreffe

T: 081 - 433040
F: 081 - 434638

W: http://www.renault.be/

Accautoparts Namur SA
Avenue du Prince de Liège 96
5100 Jambes

T: 081 - 301845
F: 081 - 310740

E: ca.hdf@accautoparts.com

Annoye Dépannage
Rue Riverre 62
5150 Floreffe

T: 081 - 445289
M: 0475 - 312329
F: 081 - 445285

E: depannageannoye@live.be

Atelier Automobile Alain Laffut SPRL
Rue de Buresse 25a
5360 Hamois

T: 083 - 611933
F: 083 - 613041

E: alain.laffut@skynet.be

Au Petit Garage
Rue du Jardinet 10
5650 Walcourt

T: 071 - 667366
M: 0494 - 931949

E: pascalmineur@hotmail.com

Audi-Delvaux
Chaussée de Wavre 63
5030 Gembloux

T: 081 - 610346
M: 0474 - 841728
F: 081 - 615728

E: garage@delvaux.audi.be

Baudouin-Pierre
Chaussée de Marche 750
5100 Jambes

T: 081 - 401929
F: 081 - 402298

E: baudouinpierre.namur@peugeot.be

Bayard-Motors
Tienne de l'Europe 10
5500 Dinant

T: 082 - 227653

E: bayard-motors@skynet.be

Beaujean Cédric
Rue Saint-Jacques 359
5500 Dinant

M: 0472 - 844494

E: autobeaujean@skynet.be

Beauraing SPRL SBG Car Center
Rue des Anciens Combattants 1
5032 Mazy

T: 081 - 738087
F: 081 - 738075

E: info@sbgcarcenter.com

Belche Moray
Rue de la Station 74
5300 Seilles

T: 085 - 826008
F: 085 - 827502

E: belche.moray@skynet.be

Bertrand & Golenvaux SPRL
Route de Saint-Gérard 365
5100 Wépion

T: 081 - 461827

E: bertrand.golenvaux@skynet.be

Brack SPRL
Rue du Commerce 106
5590 Ciney

T: 083 - 211523
F: 083 - 216074

E: brack-ciney@tiscalinet.be

Broos SA
Rue de Jemeppe 24
5060 Velaine-sur-Sambre

T: 071 - 742366
F: 071 - 742365

E: broos@busmail.net

Car Design
Rue de la Logette 32
5060 Falisolle

T: 071 - 714062
M: 0494 - 503896
F: 071 - 714062

E: cardesign_manu@hotmail.com

Carrosserie Desbuleux & Pignataro
Route de Hannut 78-80
5004 Bouge

T: 081 - 214232
F: 081 - 212896

E: mail@cardp.net

Carrosserie Divoy M
Rue Albert Marchal 70
5575 Gedinne

T: 061 - 589018
M: 0476 - 220621
F: 061 - 587258

E: carrosseriedivoy@skynet.be

Choukart P
Grand Route 56
5380 Hingeon

T: 081 - 834728
M: 0495 - 232701
F: 081 - 834728

E: t.and.t@swing.be

Citroen Garage des Ardennes
Rue de Bouillon 95
5555 Bièvre

T: 061 - 511179
F: 061 - 511142

E: info@groupecrucifix.be

Citroen Labema
Avenue des Français 96c
5060 Tamines

T: 071 - 776662
F: 071 - 761584

E: citroen.labema@belgacom.net

Citroën-Mosan Motor
Rue Saint-Jacques 329
5500 Dinant

T: 082 - 223456
F: 082 - 213898

E: vente.dinant@groupecrucifix.be

Coenen Garage
Chaussée de Charleroi 282
5032 Corroy-le-Château

T: 081 - 614337

E: serge.coenen@skynet.be

Compère Y.
Rue des Viaux 1a
5100 Naninne

T: 081 - 401155
F: 081 - 401707

E: garage@compere.be

Crucifix Florennes
Rue de Mettet 114
5620 Florennes

T: 071 - 688071
F: 071 - 687416

E: florennes@groupecrucifix.be

D.W.B. SPRL
Route de Hannut 217
5021 Boninne

T: 081 - 211360
F: 081 - 216034

E: dwbmotors@skynet.be

Daf-Universal Trucks
Chaussée de Bruxelles 4
5081 Bovesse

T: 081 - 567057
F: 081 - 566710

E: utn@universaltrucks.be

Daubercies D SA
Route Charlemagne 33
5660 Couvin

T: 060 - 345321
F: 060 - 346922

E: citroen@daubercies.be

Declerc SA
Rue de Gembloux 42-44
5002 Saint-Servais

T: 081 - 730101
F: 081 - 730312

E: declerc.namur@net.opel.com

Delhez Garage
Route de Couvin 53
5651 Somzée

T: 071 - 213706
F: 071 - 213708

E: delhez.somzee.be@net.opel.com

Denonville SA
Zoning Industriel
5660 Mariembourg

T: 060 - 310000
F: 060 - 310009

E: philippe.mercier@scania.be

Devigne Jean
Chaussée de Namur 8
5140 Tongrinne

T: 071 - 888075
F: 071 - 888025

E: garage.devigne@skynet.be

DGR Concept SPRL
Rue du Parc Industriel d'Achêne 1a
5590 Achêne

T: 083 - 220595
F: 083 - 657804

E: garage.dgr@skynet.be

Dubois & Fils SPRL
Rue de Rochefort 227
5570 Beauraing

T: 082 - 711449
F: 082 - 711636

E: sprldubois@freegates.be

Duriaux SCRL
Rue de la Barrière 9
5660 Pesche

T: 060 - 344472
F: 060 - 344260

E: duriaux.pesche@peugeot.be

Evrard Fabrice
Rue Neuve 26
5670 Oignies-en-Thiérache

T: 060 - 399440
M: 0478 - 334462
F: 060 - 399440

E: fabrice.evrard@swing.be

Fanara Garage SPRL
Chaussée de Namur 393
5310 Waret-la-Chaussée

T: 081 - 511339
F: 081 - 513443

E: fanara@skynet.be

G Lambert & Cie SA
Rue de Néverlé 1
5020 Suarlée

T: 081 - 559510
F: 081 - 569369

E: gestion@lambert.mercedes.be

G.D. Automobiles SPRL
Rue des Bruyères 62
5310 Leuze

M: 0477 - 666227

E: gdautomobiles@hotmail.com

Garage Beka SPRL
Chaussée de Perwez 273
5002 Saint-Servais

T: 081 - 566727
F: 081 - 736358

E: garage.beka@namur.be

Garage Champenois-Hyundai
Rue du Fond Delvaux 8
5530 Godinne

T: 081 - 412764
F: 081 - 411714

E: champenois.montgodinne@deal-net.com

Garage Dahin & Fils SPRL
Rue de Dave 292
5100 Jambes

T: 081 - 304526
M: 0475 - 655486
F: 081 - 304915

E: info@dahin.be

Garage de la Croisée sprl
Chaussée de Namur 18
5030 Gembloux

T: 081 - 611626
F: 081 - 614629

E: garage.croisee@skynet.be

Garage du Centre SA
Rue du Londeau 15
5575 Gedinne

T: 061 - 588100
F: 061 - 587179

E: garageducentre@skynet.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?