Garages in de regio Luxemburg
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (808)
Brussel (335)
Henegouwen (735)
Limburg (492)
Luik (619)
Luxemburg (237)
Namen (304)
Oost-Vlaanderen (938)
Vlaams-Brabant (573)
Waals-Brabant (208)
West-Vlaanderen (907)


 

Garages in de regio Luxemburg



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |


Allart & Fils SA
Rue André Feher 9-11
6900 Aye

T: 084 - 315500
F: 084 - 316150

E: info@allart.seat.be

Automobiles Bodart SA
Avenue de Bouillon 130
6800 Libramont

T: 061 - 222922
F: 061 - 225515

E: bodart.libramont@peugeot.be

Automobiles Collin SA
Boucle de la Famenne 14
6900 Marche-en-Famenne

T: 084 - 316306
F: 084 - 311985

E: auto.collin@busmail.net

Bertrand Garage
Cedrogne 4
6661 Mont

T: 080 - 418683
F: 080 - 418568

E: depannage.bertrand@skynet.be

Borlon Garage SPRL
Rue Préal 9
6997 Soy

T: 086 - 470020
F: 086 - 477745

E: garage.borlon@scarlet.be

Breton SA
Val d'Away 11
6760 Virton

T: 063 - 577894
F: 063 - 579366

E: breton@toyotabelgium.net

Carprolux Henneaux Hugoes
Rue des Alliés 13
6800 Libramont

T: 061 - 292666
M: 0474 - 292666

E: hugueshenneaux@belgacom.net

Caseau Roland sprl-Nissan
Noville 485
6600 Noville

T: 061 - 213480
M: 0494 - 500809
F: 061 - 215845

E: caseau.nissan@gmail.com

Citroën-Garage Crucifix
Rue d'Arlon 92a
6760 Virton

T: 063 - 582166
F: 063 - 581356

E: vente.virton@groupecrucifix.be

Citroën-Mauxhin et Fils
Rue de la Station 32c
6820 Florenville

T: 061 - 311055

E: mauxhin@skynet.be

Collet Christophe Garage
Rue du Vingt-quatre Août 72
6724 Houdemont

T: 063 - 433028
M: 0478 - 593418

E: garage.collet@skynet.be

Crucifix Euro case
Rue De Greay (N4) 1358
6686 Flamierge

T: 084 - 455050
F: 084 - 455917

E: eurocase@groupecrucifix.be

Crucifix Eurocase
Nationale 4
6970 Tenneville

T: 084 - 455050
F: 084 - 455917

E: eurocase@groupecrucifix.be

D C Car
Grand'Rue 42
6927 Resteigne

T: 084 - 368989
M: 0476 - 571799

E: christophederiu@hotmail.com

Degand C & Fils SA
Val d'Away 1
6760 Virton

T: 063 - 577333
F: 063 - 577746

E: eric.degand.degand@dealer.renault.be

Degand Pascal SPRL
Grand'Rue 20
6730 Tintigny

T: 063 - 444129
F: 063 - 424886

E: degandpascal@skynet.be

E.A.S.
Rue de Barvaux 21
6990 Hotton

T: 084 - 379770
F: 084 - 379771

E: eassa@skynet.be

Emond P SA
Route de Bastogne 394
6700 Bonnert

T: 063 - 220268
F: 061 - 223908

E: info@emondlibramont.net.bmw.be

Etoile Garage Arlon SPRL
Route de Bastogne 178
6700 Bonnert

T: 063 - 224692
F: 063 - 219610

E: info@etoilegarage.be

Etoile Garage SPRL
Rue de Bastogne 178
6700 Arlon

T: 063 - 224692
F: 063 - 219610

E: info@etoilegarage.be

Feltz
Chaussée de Liège 97
6900 Marche-en-Famenne

T: 084 - 327410
F: 084 - 322056

E: info@feltz.net.bmw.be

François Garage SA
Rue du Serpont 48
6800 Libramont

T: 061 - 224293
F: 061 - 225822

E: info@garage-francois.be

Garage Autolor SPRL
Avenue Champion 3
6790 Aubange

T: 063 - 383045
F: 063 - 383068

E: autolor.aubange@deal-net.com

Garage Balbeur Guy SPRL
Chaussée d'Arlon 101
6840 Hamipré

T: 061 - 277455
F: 061 - 277091

E: guy@balbeur.be

Garage Barbe Roger
Zone Artisanale de Weyler S-N
6700 Arlon

T: 063 - 236733
F: 063 - 240053

E: garage_barbe@hotmail.com

Garage Beau Site SA
Avenue de Longwy 321
6700 Arlon

T: 063 - 245970
F: 063 - 227650

E: info@beau-site.be

Garage Bouzendorff SA
Rue de Wiltz 80
6600 Bastogne

T: 061 - 216054
F: 061 - 213162

E: marc.bouzendorff@swing.be

Garage de la Californie SPRL
Rue de Wiltz 49
6600 Bastogne

T: 061 - 213825
F: 061 - 217646

E: robert.stoffen@scarlet.be

Garage de la Vierre SPRL
Avenue de la Gare 37
6840 Neufchâteau

T: 061 - 277444
F: 061 - 271484

E: garage.vierre@skynet.be

Garage de la Wiltz SCRL
Zoning Industriel 8
6600 Bastogne

T: 061 - 211733

E: garage.wiltz.huberty@busmail.net

Garage du Faubourg SPRL
Faubourg d'Arival 79
6762 Saint-Mard

T: 063 - 577032
F: 063 - 581564

E: faubourg.virton@deal-net.com

Garage Gérard et fils
Rue de Grandvoir 2a
6800 Recogne

T: 061 - 233790
F: 061 - 233791

E: gerard.recogne@skynet.be

Garage Milard
Avenue de Houffalize 38
6800 Libramont

T: 061 - 222045
F: 061 - 225677

E: milardnissan@yahoo.fr

Garage Peugeot Esso Nicolas R
Rue de France 40
6820 Florenville

T: 061 - 311110
F: 061 - 320327

E: roger.nicolas@skynet.be

Garage Richard
Rue de Borzileux 16
6900 Humain

T: 084 - 223027
M: 0495 - 770356
F: 084 - 223027

E: richardrs@tvcablenet.be

Garage Thilmant
Rue du Printemps 17
6800 Libramont

T: 061 - 223862
M: 0496 - 233383
F: 061 - 223862

E: garagethilmant@skynet.be

Garage Thiry SPRL
Route de Gerasa 9
6720 Habay-la-Neuve

T: 063 - 608880
F: 063 - 608881

E: kia@thiryhabay.be

Garage Weyrich SA
Rue des Ardennes 87
6780 Messancy

T: 063 - 227606
F: 063 - 227847

E: weyrich.wolkrange@deal-net.com

Godfrind Garage SPRL
Hompré 22a
6640 Hompré

T: 061 - 267046
F: 061 - 266854

E: garage.godfrind@scarlet.be

Goosse Jean-Claude Garage
Zoning Industriel 2
6600 Bastogne

T: 061 - 328570
F: 061 - 328663

E: info@goosse.seat.be

Grand Garage des Ardennes SA
Chaussée d'Arlon 85
6600 Bastogne

T: 061 - 216040
F: 061 - 218626

E: gga.bastogne@peugeot.be

Guissard J-M SPRL
Rue Albert 1er 61a
6810 Izel

T: 061 - 329436
F: 061 - 329406

E: garage@guissard.be

Guissard SA
Rue Albert 1er 61
6810 Izel

T: 061 - 314355
F: 061 - 460089

E: garage@guissard.be

Herbeuval
Zone Artisanale 1
6810 Jamoigne

T: 061 - 461065
F: 061 - 461068

E: rene@herbeuval-garage.be

Huberty P
Route de Dinant 8
6800 Saint-Pierre

T: 061 - 225067
F: 061 - 222213

E: huberty.libramont@deal-net.com

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?