Garages in de regio Henegouwen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (808)
Brussel (335)
Henegouwen (735)
Limburg (492)
Luik (619)
Luxemburg (237)
Namen (304)
Oost-Vlaanderen (938)
Vlaams-Brabant (573)
Waals-Brabant (208)
West-Vlaanderen (907)


 

Garages in de regio Henegouwen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |


Garage de la Haute Senne SPRL
Chaussée de Braine 77
7060 Soignies

T: 067 - 380151
F: 067 - 336485

E: info@hautesenne.vw.be
W: http://www.vw.be/hautesenne/

(RSA) Hedipa SPRL
Rue des Sablières 252-260
6200 Châtelet

T: 071 - 390051
F: 071 - 393687

E: hedipa@skynet.be

A J M Car SA
Rue de Tournai 165
7972 Quevaucamps

T: 069 - 590911
M: 0477 - 223121
F: 069 - 590916

E: ventes@ajmcar.com

A.C.F. Motors SPRL
Rue de Marchienne 127
6534 Gozée

T: 071 - 437710
M: 0475 - 617597
F: 071 - 477710

E: acfmotors@hotmail.com

AJM Frameries SPRL
Route de Bavay 25b
7080 Frameries

T: 065 - 663488
F: 065 - 677647

E: gentilhomme@tiscalinet.be

Antoine et Fils Ets SA/Volvo
Rue de Beaumont 154
6536 Thuillies

T: 071 - 534939
F: 071 - 589620

E: antoinebeaumont@skynet.be

Atelier des Calandres
Place d'Hyon 2
7022 Hyon

T: 065 - 363040
F: 065 - 363244

E: info@jetmax.be

Auto Gaz-Norguet SC
R Du Grand Courant (Zoning De Cuesmes) 13
7033 Cuesmes

T: 065 - 335365
F: 065 - 362020

E: autogazsc@skynet.be

Auto Lorenzo
Rue de la Gripagne 62
7110 Houdeng-Goegnies

T: 064 - 216228
F: 064 - 216228

E: auto.lorenzo@hotmail.com

Auto Luc
Chaussée de Jolimont 272
7100 Haine-Saint-Pierre

T: 064 - 340739
F: 064 - 340739

E: auto.luc@skynet.be

Auto Satellites-Charleroi Motors
Rue Jean Jaurès 151a
6020 Dampremy

T: 071 - 279900

E: carpifr@auto2.be

Auto Vido SCS
Chaussée de Bruxelles 1
6042 Lodelinsart

T: 071 - 332310
F: 071 - 332310

E: autovido@hotmail.com

Auto Wastiau SPRL
Chaussée Paul Houtart 265
7110 Houdeng-Goegnies

T: 064 - 215044
F: 064 - 266145

E: pascal.wastiau.houdeng@dealer.renault.be

Auto-Service sa-Dosogne & Rorive
Avenue des Bassins 11
7000 Mons

T: 065 - 335522
F: 065 - 353556

E: autoservice.mons@peugeot.be

Autostop
Route de Châtelet 554
6010 Couillet

T: 071 - 433005
F: 071 - 433005

E: autostop.couillet@skynet.be

Autosystem 1
Route de Charleroi 212
7134 Leval-Trahegnies

T: 064 - 211711
M: 0495 - 501332

E: autosystem1@hotmail.com

Azmano Z
Rue Nanèche 32
6060 Gilly

M: 0497 - 828221

E: zohair-82@hotmail.com

Baert SA
Congostraat 15
7700 Mouscron

T: 056 - 844077
F: 056 - 840861

E: patrick.baert@skynet.be

Bagnoli A
Rue des Mineurs 22
7134 Péronnes-lez-Binche

T: 064 - 335954
F: 064 - 369348

E: sky38217@skynet.be

Balena F
Chaussée du Roeulx 1249
7021 Havré

T: 065 - 871241
F: 065 - 874045

E: francois.balena@skynet.be

Baudour Diesel SA
Rue de Wallonie 141
7331 Baudour

T: 065 - 641005
F: 065 - 643436

E: baudour.diesel@skynet.be

Baudoux-Pelders SPRL
Chaussée Victor Lampe 106b
7866 Ollignies

T: 068 - 332340
F: 068 - 332340

E: baudoux-pelders@belgacom.net

Belocas
Rue du Campinaire 127
6250 Pont-de-Loup

T: 071 - 398539
F: 071 - 398540

E: info@belocas.com

Benmehdi Import-Export
Route de Mons-Maubeuge 5a
7041 Havay

T: 065 - 567175
F: 065 - 567175

E: benmehdif31@msn.com

Beth Jean Pierre SPRL
Rue Vallaville 81
7870 Lens

T: 065 - 235565
F: 065 - 228108

E: citroen.beth@belgacom.net

Beyls Aurélien
Rue du Village 4
7622 Laplaigne

M: 0475 - 897714

E: aurelien-carbeyls@hotmail.be

BFM Motors SPRL
Chemin Brimboriau 28
7822 Meslin-l'Evêque

T: 068 - 454676
M: 0473 - 188880
F: 068 - 454904

E: bfmmotors@skynet.be

Bianca Electricité Automobile SPRL
Rue Gustave Boël 106
7100 La Louvière

T: 064 - 221278
F: 064 - 221278

E: c.bianca@skynet.be

Binche Motors
Route de Mons 453
7131 Waudrez

T: 064 - 312121
F: 064 - 312122

E: binche.motors@auto2.be

Bisco Garage SPRL
Rue de Wangenies 137
6220 Fleurus

T: 071 - 817019
F: 071 - 815359

E: contact@bisco.be

BMW-G.D. Sport sa
Chaussée de Bruxelles 29a
7061 Casteau

T: 065 - 728585
M: 0496 - 893609
F: 065 - 730070

E: luigi@gdsport.be

Bourgois Bernard Ets
Rue Maurice Grevisse 35
7110 Houdeng-Goegnies

T: 064 - 221361
F: 064 - 263357

E: ets.b.bourgois@hotmail.fr

Bouvy Motor
Rue de Gilly 395
6200 Châtelineau

T: 071 - 381100
M: 0473 - 854243
F: 071 - 243795

E: info@bouvy-motor.be

Bouvy Motor SA
Chaussée de Bruxelles 24
6041 Gosselies

T: 071 - 853535
M: 0473 - 854243
F: 071 - 870423

E: info@bouvy-motor.be

Brackelaere Garage
Rue d'Ormont 109
7540 Kain

T: 069 - 229307
M: 0476 - 412186
F: 069 - 229307

E: patrickbrackelaere@tvcablenet.be

Bughin Dominique
Rue de Binche 45
6567 Merbes-le-Château

T: 071 - 555169
F: 071 - 554345

E: bughindominique@skynet.be

Bullman
Rue du Port 1
6180 Courcelles

T: 071 - 450666
F: 071 - 450666

E: bullman.courcelles@peugeot.be

C.E.F.A.
Chemin Brimboriau 26
7822 Ghislenghien

T: 068 - 570280
M: 0495 - 223341
F: 068 - 570279

E: c.e.f.a@belgacom.net

C.R.P. Tyres Center
Chaussée de Renaix 368
7540 Rumillies

T: 069 - 841461
F: 069 - 841284

E: rumillies@qteam.be

Car & Truck Charleroi SA
Route de la Basse Sambre 1
6060 Gilly

T: 071 - 281111
F: 071 - 420713

E: vente@charleroi.mercedes-benz.be

Car Center
Rue de Tournai 34
7972 Quevaucamps

T: 069 - 575678
F: 069 - 575160

E: info@car-center-service.com

Carbijou SPRL
Place Raymond Delvaux 41
6040 Jumet

T: 071 - 352393

E: carbijou@skynet.be

Carlier M & Fils SA
Rue Neuve Chaussée 92
7600 Péruwelz

T: 069 - 775125
F: 069 - 776494

E: info@carlier-m.com

Carnieres Motor SPRL
Rue Ernest Solvay 95
7141 Carnières

T: 064 - 451188
F: 064 - 460567

E: carnieres.motor@skynet.be

Carrosserie du Tivoli SA
Rue de Longtain 129
7100 La Louvière

T: 064 - 842916
M: 0495 - 537542
F: 064 - 842917

E: carrosserie.tivoli@skynet.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?