Garages in Geel
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (808)
Brussel (335)
Henegouwen (735)
Limburg (492)
Luik (619)
Luxemburg (237)
Namen (304)
Oost-Vlaanderen (938)
Vlaams-Brabant (573)
Waals-Brabant (208)
West-Vlaanderen (907)


 

Garages in Geel (regio Antwerpen)



Autocenter Geel bvba (ACG BMW)
Veerleseweg 2
2440 Geel

T: 014 - 547380
M: 0475 - 758295
F: 014 - 547380

E: info@acgbmw.be

Dierckx Patrick BVBA
Olenseweg 54
2440 Geel

T: 014 - 581713
M: 0475 - 374548
F: 014 - 581713

E: patrick.dierckx5@telenet.be

Garage De Laak NV
Bell Telephonelaan 7
2440 Geel

T: 014 - 591045
F: 014 - 591734

E: info@delaak.be

Garage Laenen
Herentalseweg 56c
2440 Geel

T: 014 - 585512
F: 014 - 586783

E: info@garage-laenen.be

Geels Auto Center BVBA
Herentalseweg 56
2440 Geel

T: 014 - 585511
F: 014 - 586783

E: info@geels.seat.be

Haesen G BVBA
Molseweg 138
2440 Geel

T: 014 - 588820
F: 014 - 583362

E: garage.haesen1@telenet.be

Janssens Marc
Antwerpseweg 83
2440 Geel

T: 014 - 589658
F: 014 - 585263

E: janssens@toyotabelgium.net

Lievens
Molseweg 52-54
2440 Geel

T: 014 - 589866
F: 014 - 589603

E: garage.lievens@pandora.be

Mazda-Kempenland
Elsum 140
2440 Geel

T: 014 - 580051
F: 014 - 592981

E: kempenland@skynet.be

Michiels August BVBA
Retieseweg 98
2440 Geel

T: 014 - 580550
F: 014 - 580550

E: gar.michiels@telenet.be

Peetermans NV
Dokter Van de Perrestraat 6
2440 Geel

T: 014 - 588104
F: 014 - 581304

E: garage.peetermans@skynet.be

Verellen Kris NV
Antwerpseweg 24
2440 Geel

T: 014 - 579832
F: 014 - 560271

E: info@citroenverellen.be

WV-Cars BVBA
C6 Winkelom 83
2440 Geel

M: 0473 - 537054

E: wv.cars@telenet.be

Carpentier NV
Winkelomseheide 235
2440 Geel

T: 014 - 866050
F: 014 - 866104

Dams Cars BVBA
Antwerpseweg 81
2440 Geel

T: 014 - 588723
F: 014 - 586715

Eyckmans
Goorakker 24
2440 Geel

T: 014 - 723251
F: 014 - 723252

Garage Kenis Geel NV
Antwerpseweg 91
2440 Geel

T: 014 - 562050
F: 014 - 588755

Laco BVBA
Herentalseweg 52a
2440 Geel

T: 014 - 591080
F: 014 - 594674

Van Braband G
Velveken 55
2440 Geel

T: 014 - 589422

Verstappen
Paddenhoek 3
2440 Geel

T: 014 - 546104
F: 014 - 546104

 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?