Garages in de regio Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (808)
Brussel (335)
Henegouwen (735)
Limburg (492)
Luik (619)
Luxemburg (237)
Namen (304)
Oost-Vlaanderen (938)
Vlaams-Brabant (573)
Waals-Brabant (208)
West-Vlaanderen (907)


 

Garages in de regio Antwerpen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ... | 18 |


Lodewijckx
Provinciesteenweg 193
2530 Boechout

T: 03 - 4552861
F: 03 - 4546402

E: garage.lodewijckx@skynet.be

Lodewijckx
Bergstraat 27
2450 Meerhout

M: 0497 - 812334

E: martin.lodewijckx@telenet.be

Lodewijckx NV
Donk 163
2400 Mol

T: 014 - 377004
F: 014 - 372668

E: info@lodewijckx-nv.be

Loodts Charel
Steenweg op Zevendonk 104
2300 Turnhout

T: 014 - 430593
F: 014 - 420466

E: garage.loodts@telenet.be

Loos Jan Garage BVBA
Kapelstraat 81
2910 Essen

T: 03 - 6673800
F: 03 - 6673185

E: info@citroenessen.be

Lumar-Cars Nv
Bredabaan 536
2990 Wuustwezel

T: 03 - 6697283
F: 03 - 6698081

E: lumarcars@skynet.be

Luyten & Zn BVBA
Toekomstlaan 5
2200 Herentals

T: 014 - 211789
F: 014 - 232205

E: garage.luyten@skynet.be

M.T.A BVBA
Molenbeekstraat 59
2801 Heffen

T: 015 - 272916
F: 015 - 276669

E: mtacit@skynet.be

MAN Truck & Bus nv
Nijverheidsstraat 95
2160 Wommelgem

T: 03 - 3551630
F: 03 - 3551640

E: mtb@man.eu

Mangelschots & Zn
Hoge Mauw 720
2370 Arendonk

T: 014 - 672324
F: 014 - 671130

E: citroen.mangelschots@busmail.net

Marco Motors NV
Ruggeveldlaan 1
2100 Deurne

T: 03 - 3662053
F: 03 - 3660686

E: marco.motors@skynet.be

Marinus
Willem Van Laarstraat 51
2600 Berchem

T: 03 - 2188114
F: 03 - 2810685

E: pin15167@scarlet.be

Mazda Antwerpen
Jan Van Rijswijcklaan 298
2020 Antwerpen

T: 03 - 8211560
F: 03 - 8211589

E: mazda@permeke.be

Mazda Antwerpen NV
Boomsesteenweg 364
2610 Wilrijk

T: 03 - 8211560
F: 03 - 8211589

E: info@antwerpendistributie.be

Mazda-Kempenland
Elsum 140
2440 Geel

T: 014 - 580051
F: 014 - 592981

E: kempenland@skynet.be

Mercedes-Groep VDH
Borgerhoutsendijk 55
2400 Mol

T: 014 - 315674
F: 014 - 315626

E: info@vd.mercedes-benz.be

Mercedes-Groep VDH
Toekomstlaan 1
2200 Herentals

T: 014 - 257025
F: 014 - 257013

E: info@vd.mercedes-benz.be

Mertens Gebroeders
Molenstraat 204
2840 Reet

T: 03 - 8883004

E: mertens.reet@deal-net.com

Metalced
Mechelsesteenweg 307
2550 Kontich

T: 03 - 4513423
F: 03 - 4570968

E: info@metalced.be

Meuldermans L
Strijdhoflaan 12
2600 Berchem

T: 03 - 2187484
F: 03 - 2185701

E: hilda.cools@scarlet.be

Meulders BVBA
Mechelbaan 294
2580 Putte

T: 015 - 756173
F: 015 - 752429

E: patrick.meulders.meulders@dealer.renault.be

Michiels August BVBA
Retieseweg 98
2440 Geel

T: 014 - 580550
F: 014 - 580550

E: gar.michiels@telenet.be

Michiels BVBA
Aarschotsesteenweg 200d
2230 Herselt

T: 016 - 572388
F: 016 - 572387

E: garage.michiels.herselt@scarlet.be

Mitsubishi Motors Belgium
Prins Boudewijnlaan 30
2550 Kontich

T: 03 - 2808484
F: 03 - 2808485

E: marketing.mmb@mitsubishi-motors.be

Molenberghs
Koolmeesstraat 7
2400 Mol

T: 014 - 317193

E: molenberghscv@euphonynet.be

Moorkens Haven
Noorderlaan 111
2030 Antwerpen

T: 03 - 5422000
F: 03 - 5411938

E: mookens.haven@moorkens-distribution.com

Nova Verta
Vierhoevenstraat 4
2950 Kapellen

T: 03 - 6653829
M: 0475 - 719491
F: 03 - 6051429

E: rudysanctorum@skynet.be

Noyens Trucks
Geelseweg 48
2250 Olen

T: 014 - 859555
F: 014 - 859558

E: info@noyenstrucks.be

Nuyens Danny
Steenweg op Mol 105
2360 Oud-Turnhout

T: 014 - 453257
M: 0475 - 663688
F: 014 - 453257

E: nuyens.danny@telenet.be

Opel Garage Boodts BVBA
Berendrechtstraat 45-47
2020 Antwerpen

T: 03 - 2389660
F: 03 - 2484444

E: boodts@gman.be

Opel Vandenbroucke nv
Pierre van den Eedenstraat 69
2660 Hoboken

T: 03 - 8251171
F: 03 - 8250106

E: gar-vandenbroucke@scarlet.be

Opel-Garage Es
Huybrechtsstraat 63
2140 Borgerhout

T: 03 - 2357528
F: 03 - 2356906

E: info@garage-es.com

Park Motors NV
Steenweg op Gierle 221
2300 Turnhout

T: 014 - 415921
F: 014 - 426546

E: parkmotors.turnhout@peugeot.be

Patrick Smets NV
Aarschotsesteenweg 328
2500 Lier

T: 03 - 4822151
F: 03 - 4225254

E: info@psmets.net.bmw.be

Peetermans NV
Dokter Van de Perrestraat 6
2440 Geel

T: 014 - 588104
F: 014 - 581304

E: garage.peetermans@skynet.be

Peeters NV
Herenthoutseweg 235
2200 Herentals

T: 014 - 254510
F: 014 - 248012

E: martin@waldan.be

Peugeot Mechelen
Antwerpsesteenweg 209-211
2800 Mechelen

T: 015 - 200000
F: 015 - 200661

E: peugeot.mechelen@peugeot.be

Peugeot-GabriŽl-C.D.
Luitenant Lippenslaan
2140 Borgerhout

T: 03 - 2352467
F: 03 - 2352467

E: gabrielcd@skynet.be

Peugeot-Gema
Molenstraat 100
2960 Brecht

T: 03 - 3138522
F: 03 - 3136418

E: gema.brecht@peugeot.be

Peugeot-Soethout Specialist
Jozef Nellenslei 36-38
2100 Deurne

T: 03 - 3246700
F: 03 - 3252059

E: garage.soethout@skynet.be

Piessens
Wittestraat 93
2020 Antwerpen

T: 03 - 2374153
F: 03 - 2169445

E: piessens.racingshop@skynet.be

Piessens BVBA
Wittestraat 91-93
2020 Antwerpen

T: 03 - 2374153
F: 03 - 2169445

E: piessens.racingshop@skynet.be

Postiaux NV
Heikantstraat 204
2900 Schoten

T: 03 - 6587131
F: 03 - 6581683

E: info@postiaux.be

Primabel-Sial-Suroil BVBA
Blarenberglaan 21c
2800 Mechelen

T: 015 - 205575
F: 015 - 209096

E: info.primabel@skynet.be

Pump Service Automatic NV
Bisschoppenhoflaan 601-603
2100 Deurne

T: 03 - 3244995
F: 03 - 3260884

E: info@pumpservice.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ... | 18 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?