Garages in de regio Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (808)
Brussel (335)
Henegouwen (735)
Limburg (492)
Luik (619)
Luxemburg (237)
Namen (304)
Oost-Vlaanderen (938)
Vlaams-Brabant (573)
Waals-Brabant (208)
West-Vlaanderen (907)


 

Garages in de regio Antwerpen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ... | 18 |


Gianni Car Center BVBA
Bist 12
2630 Aartselaar

T: 03 - 8708154
M: 0475 - 463860
F: 03 - 8708154

E: giannicars@skynet.be

Good Trucks
Wolfstee 21
2200 Herentals

T: 014 - 225080
F: 014 - 225079

E: info@goodtrucks.be

Gregoir Puurs
Rijksweg 31
2870 Puurs

T: 03 - 8862412
F: 03 - 8863611

E: info@gregoir.net.bmw.be

Gregoor Trucks NV
Toekomstlaan 17
2200 Herentals

T: 014 - 231531
M: 0475 - 760103
F: 014 - 231532

E: info@gregoor.be

Gwijde BVBA
Ertbrandstraat 173
2950 Kapellen

T: 03 - 6642565
F: 03 - 6646167

E: info@gwijde.be

Haesen G BVBA
Molseweg 138
2440 Geel

T: 014 - 588820
F: 014 - 583362

E: garage.haesen1@telenet.be

Hanswijk NV
Jubellaan 62
2800 Mechelen

T: 015 - 459999
F: 015 - 420409

E: info@hanswijk.be

Hergon Mechelen NV
Nekkerspoelstraat 282
2800 Mechelen

T: 015 - 556071
F: 015 - 550440

E: infohm@hergon.be

Hermacon BVBA
Lerenveld 33
2547 Lint

T: 03 - 4884906
F: 03 - 4884907

E: hermacon@freegates.be

Hermans Autobedrijf BVBA
Provincielaan 37
2870 Breendonk

T: 03 - 8890369
F: 03 - 8896891

E: stamaco@stamaco.be

HF Motors NV
Noord-Brabantlaan 6
2300 Turnhout

T: 014 - 423150
F: 014 - 427174

E: info@hfmotors.be

Hoes VOF
Korte Waterstraat 4
2250 Olen

M: 0472 - 958367

E: vofhoes@hotmail.com

Honda-Theys
Mechelsesteenweg 274
2500 Lier

T: 03 - 4883415
F: 03 - 4883416

E: honda.theys.lier@skynet.be

Houman Garage-Carrosserie BVBA
Boterstraat 6
2811 Hombeek

T: 015 - 413939
M: 0477 - 408423
F: 015 - 432440

E: houman@skynet.be

Huybregts Garage BVBA
Antwerpsesteenweg 146
2550 Kontich

T: 03 - 4579412
M: 0475 - 554659
F: 03 - 4579412

E: info@garagehuybregts.com

Huybs B NV
Hofeinde 47
2330 Merksplas

T: 014 - 633358
F: 014 - 635519

E: bart.huybs@skynet.be

Huysmans BVBA
Blauwesteenstraat 12
2550 Kontich

T: 03 - 4573508

E: garage.huysmans@belgacom.net

Icke BVBA
Prins Boudewijnlaan 148
2650 Edegem

T: 03 - 2887886
F: 03 - 2887881

E: icke.walter@pandora.be

Interpolar BVBA
Gillès de Pélichylei 58
2970 's Gravenwezel

T: 03 - 6851435
F: 03 - 6850581

E: info@interpolar.eu

Janssens Marc
Antwerpseweg 83
2440 Geel

T: 014 - 589658
F: 014 - 585263

E: janssens@toyotabelgium.net

Janssens Sven Car Service
Eerste Meistraat 18
2845 Niel

T: 03 - 2907782
F: 03 - 6113055

E: janssens.sven@pandora.be

Janssens.S BVBA
Pierstraat 355
2840 Reet

T: 03 - 8884256
F: 03 - 8449056

E: info@mazda-janssens.be

Joosen Eddy NV
Antwerpsesteenweg 140
2550 Kontich

T: 03 - 4583999
F: 03 - 4583959

E: management@joosen.mercedes-benz.be

Joossens NV
Oscar Van Kesbeeckstraat 17
2800 Mechelen

T: 015 - 205320
F: 015 - 201626

E: joossens.mechelen@net.opel.com

Joostens BVBA
Stationsstraat 3
2860 Sint-Katelijne-Waver

T: 015 - 480130
F: 015 - 318223

E: info@garagejoostens.be

Jorssen
Boomsesteenweg 427
2610 Wilrijk

T: 03 - 8207400
F: 03 - 8207401

E: info@jorssen.net.bmw.be

Jorssen NV
Antwerpsesteenweg 126
2630 Aartselaar

T: 03 - 8207400
F: 03 - 8207401

E: info@jorssen.net.bmw.be

Jorssen Schoten
Bredabaan 1167
2900 Schoten

T: 03 - 6419000
F: 03 - 6451077

E: info@jorssenschoten.net.bmw.be

Juma NV
Kruisbaan 125
2800 Mechelen

T: 015 - 423000
F: 015 - 421108

E: info@juma.net.bmw.be

Kempenaers Ray
Aarschotsesteenweg 326
2500 Lier

T: 03 - 4225795
F: 03 - 4225808

E: raymond.kempenaers@pandora.be

Kia Van Gansen Dealership
Leugenberg 105
2180 Ekeren

T: 03 - 6602970
F: 03 - 6602942

E: van.gansen@scarlet.be

Koeklenberg
Villerslei 55
2900 Schoten

T: 03 - 6584014
F: 03 - 6588932

E: bob.koeklenberg@scarlet.be

Koopmans Antwerpen NV
Somersstraat 17-21
2018 Antwerpen

T: 03 - 2263968

E: koopmans@pandora.be

Korean Motor Company NV
Pierstraat 229
2550 Kontich

T: 03 - 4500611
F: 03 - 4500667

E: info@hyundai.be

L & D Service BVBA
Liersesteenweg 471b
2800 Mechelen

T: 015 - 278204
F: 015 - 278204

E: ld.lpg@skynet.be

Laeremans Rudi Garage
Vennen 16
2200 Herentals

T: 014 - 230606
F: 014 - 230623

E: garage.laeremans@proximedia.be

Lambert BVBA
Overwinningstraat 29
2610 Wilrijk

T: 03 - 8289545
F: 03 - 8289545

E: garage.lambert@skynet.be

Lambrecht nummer een in banden (Q Team Group)
Steenweg op Gierle 228-3
2300 Turnhout

T: 014 - 454550
F: 014 - 454554

E: turnhout@qteam.be

Lauwers Karel NV
Roobeek 50
2370 Arendonk

T: 014 - 672394
F: 014 - 671170

E: info@lauwersnv.be

Lavrijsen NV
Hemeldonk 4
2200 Herentals

T: 014 - 231211
F: 014 - 231682

E: lavrijsen.herentals@peugeot.be

Lavrysen NV
Eindhoutdorp 7
2430 Eindhout

T: 014 - 866745
F: 014 - 866744

E: garage.lavrysen@skynet.be

Leemans
Atealaan 21
2200 Herentals

T: 014 - 211132
F: 014 - 224898

E: info@felixcar.be

Lexus Antwerpen
Ertbruggestraat 108b
2110 Wijnegem

T: 03 - 3553650
F: 03 - 3553651

E: info@lexusantwerp.be

Liers Auto Center BVBA
Hoogveldweg 91
2500 Lier

T: 03 - 4800504
F: 03 - 4880482

E: info@lac.vw.be

Lievens
Molseweg 52-54
2440 Geel

T: 014 - 589866
F: 014 - 589603

E: garage.lievens@pandora.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ... | 18 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?