Garages in de regio Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (808)
Brussel (335)
Henegouwen (735)
Limburg (492)
Luik (619)
Luxemburg (237)
Namen (304)
Oost-Vlaanderen (938)
Vlaams-Brabant (573)
Waals-Brabant (208)
West-Vlaanderen (907)


 

Garages in de regio Antwerpen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ... | 18 |


Garage De Laak NV
Bell Telephonelaan 7
2440 Geel

T: 014 - 591045
F: 014 - 591734

E: info@delaak.be

Garage Ertbrand BVBA
Ertbrandstraat 274
2950 Kapellen

T: 03 - 6650297
F: 03 - 6654280

E: garage.ertbrand@skynet.be

Garage Francken NV
Nieuwmoersesteenweg 123
2910 Essen

T: 03 - 6672883
F: 03 - 6676082

E: info@garagefrancken.be

Garage Frijters BVBA
Essensteenweg 82
2920 Kalmthout

T: 03 - 6770233
F: 03 - 6771414

E: info@garagefrijters.be

Garage GDS
Poederleeseweg 254
2200 Herentals

T: 014 - 225722
F: 014 - 700092

E: garagegds@telenet.be

Garage Geerinckx BVBA
Broechemsesteenweg 173
2531 Vremde

T: 03 - 4855347
F: 03 - 4752592

E: garage.geerinckx@skynet.be

Garage Gheys NV
Zuiderring 102
2400 Mol

T: 014 - 346320

E: magazijn@gheys.com

Garage Guy Schelkens BVBA
Groeningerstraat 31
2150 Borsbeek

T: 03 - 3220600
F: 03 - 3661700

E: garageschelkens@skynet.be

Garage Gysen BVBA
De Valken 9
2370 Arendonk

T: 014 - 677087

E: patrick.gysen@pandora.be

Garage Heda Motors BVBA
Weeldestraat 122
2381 Weelde

T: 014 - 655894
F: 014 - 652447

E: citroen.heda@busmail.net

Garage Herman Noyens
Everdongenlaan 3
2300 Turnhout

T: 014 - 407260
F: 014 - 407269

E: dealer.geel@noyens.com

Garage J Vandoninck BVBA
Langestraat 86
2240 Zandhoven

T: 03 - 4843335
F: 03 - 4843711

E: arage.j.vandoninck@skynet.be

Garage J Weyten & Zoon BVBA
Gustaaf Garittestraat 32
2600 Berchem

T: 03 - 2301617
F: 03 - 2391026

E: citroen.weyten@skynet.be

Garage Kerremans NV
Antwerpsesteenweg 380
2500 Lier

T: 03 - 4800603
F: 03 - 4892156

E: kerreman@dealer.renault.be

Garage Laenen
Herentalseweg 56c
2440 Geel

T: 014 - 585512
F: 014 - 586783

E: info@garage-laenen.be

Garage Marcel
Antwerpsesteenweg 8
2840 Rumst

T: 015 - 311820
F: 015 - 311820

E: marc.horemans@pandora.be

Garage Meyvis L BVBA
Hoevensebaan 70
2950 Kapellen

T: 03 - 6600909
F: 03 - 6051321

E: garage.meyvis@skynet.be

Garage Michel BVBA
Kauwlei 89
2550 Kontich

T: 03 - 4571873
F: 03 - 4583424

E: garage.michel@telenet.be

Garage Nauwelaerts Eddy BVBA
Misstraat 109
2500 Koningshooikt

T: 03 - 4821347
F: 03 - 4824656

E: e.nauwelaerts@skynet.be

Garage Nawrot BVBA
Oostmalsesteenweg 63
2310 Rijkevorsel

T: 03 - 3404740
F: 03 - 3147507

E: info@garagenawrot.be

Garage Oostvogels
Wuustwezelseweg 41
2990 Loenhout

T: 03 - 6697061
F: 03 - 6697067

E: oostvogels@scarlet.be

Garage Patrick BVBA
Liersesteenweg 47
2547 Lint

T: 03 - 4553341
F: 03 - 4541554

E: garagepatricklint@skynet.be

Garage Rietje
Antwerpsesteenweg 346
2950 Kapellen

T: 03 - 6601122
F: 03 - 6601133

E: info@aulis.be

Garage Rik Janssens BVBA
Antwerpsesteenweg 286
2950 Kapellen

T: 03 - 6645700
F: 03 - 6052250

E: janssens.rik@skynet.be

Garage Selleslaghs NV
Prins Boudewijnlaan 28
2550 Kontich

T: 03 - 8442277
F: 03 - 8445018

E: selleslaghs.kontich@peugeot.be

Garage Sels
Lossing 15
2260 Westerlo

T: 015 - 221300
F: 015 - 221270

E: info@sels.mercedes-benz.be

Garage Simons
Krekelberg 70-72
2940 Hoevenen

T: 03 - 6651395

E: garage.simons@skynet.be

Garage Thuy Wommelgem NV
Herentalsebaan 495b
2160 Wommelgem

T: 03 - 3533939
F: 03 - 3539955

E: info@thuyw.vw.be

Garage Van Brempt NV
Antwerpsesteenweg 503-1
2500 Lier

T: 03 - 4809140
F: 03 - 4893122

E: info@vanbrempt.chryslergroup.be

Garage Van Camp BVBA
Kerkhofstraat 90
2850 Boom

T: 03 - 8880612
F: 03 - 8882337

E: boom@dealer.renault.be

Garage Vanvlemen cvba
Frans Beirenslaan 150
2150 Borsbeek

T: 03 - 3219972
F: 03 - 3116681

E: garage.vanvlemen@skynet.be

Garage VDL BVBA
Broechemlei 43
2520 Ranst

T: 03 - 8080571
F: 03 - 4750419

E: receptie@garagevdl.be

Garage Verboven
Liersebaan 251
2240 Massenhoven

T: 03 - 4855156
F: 03 - 4750670

E: verboven@toyotabelgium.net

Garage Verschaeren BVBA
Liersesteenweg 219
2220 Heist-op-den-Berg

T: 015 - 258070
F: 015 - 242486

E: info@verschaeren.vw.be

Garage Vervoort L BVBA
Broechemsesteenweg 205
2560 Nijlen

T: 03 - 4818661
F: 03 - 4110576

E: vervoort.nijlen@peugeot.be

Garage Verwaest BVBA
Hulselstraat 9
2470 Retie

T: 014 - 377269
F: 014 - 372434

E: gar-verwaest@skynet.be

Garage Verwimp
Hazenstraat 2
2270 Herenthout

T: 014 - 516183

E: info@garageverwimp.be

Garage Wuyts NV
Berlaarbaan 10
2580 Putte

T: 015 - 756127
F: 015 - 758072

E: info@garagewuyts.com

Garage Wuyts NV
Teunenpad 3
2250 Olen

T: 014 - 266570
F: 014 - 266572

E: garage.wuyts.nv@pandora.be

Garatec BVBA
Vaartdijk 13
2800 Mechelen

T: 015 - 423311
F: 015 - 424004

E: garatec@skynet.be

Gaspar Motors NV
Kempenlaan 67
2300 Turnhout

T: 014 - 413888
F: 014 - 427766

E: gaspar.motors@gaspar.be

Gavaro NV
Kotterstraat 3
2030 Antwerpen

T: 03 - 5449436
F: 03 - 5449723

E: gavaro@yucom.be

Geels Auto Center BVBA
Herentalseweg 56
2440 Geel

T: 014 - 585511
F: 014 - 586783

E: info@geels.seat.be

Geerinckx Motors BVBA
Santvoortbeeklaan 32
2100 Deurne

T: 03 - 3246690
F: 03 - 3250113

E: geerinckx.motors.bvba@scarlet.be

Germaine
Beukheuvel 48
2500 Koningshooikt

T: 015 - 312155
F: 015 - 310275

E: info@germaine.eu

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ... | 18 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?